Dünyanın En Büyük Gemisi’yleTransatlantik ve Akdeniz Gezileri

  • TARİH: 29 Mart 2013 10:00

oasis-of-the-sea2

Royal Caribbean International; Oasis of the Seas  yani dünyanın en büyük ve en yenilikçi gemisiyle 2014 sezonunda Akdeniz turları yapacağını açıkladı. Dünyaca ünlü gemi, Avrupa’daki şanını devam ettirmek üzere, türünün ilk ve tek örneği olarak yakınınıza geliyor.

Oasis of the Seas’ in 2014’te gerçekleştireceği kısa turlar 11 Nisan 2013 günü satışa açılacak. Geminin birbirinden keyifli özellikleri hakkında bilgi almak için http://tinyurl.com/bw585wa linkini ziyaret edebilirsiniz.

Gerçekleşecek iki transatlantik turuyla misafirlerin geminin ayrıcalıklı yeniliklerini keşfetmeleri, keyifli vakit geçirebilmeleri, hatta yakın zamanda denize inecek olan Quantum of the Seas gemisinin ilk görüntülerini ve tanıtım filmlerini izlemeleri için bolca fırsatları olacak. Fort Lauderdale ‘ den Barselona’ya olan 12 gecelik transatlantik turu 01 Eylül 2014 ‘ de başlayacak. Devamında 14 Ekim’de başlayacak olan ikinci transatlantik tur ile gemi Rotterdam’dan Fort Lauderdale’e geri gelecek. Misafirler dilerlerse 15 Ekim’de gemiye binebilecekler.

Transatlantikler sonrası Oasis of the Seas, Avrupa’da 3 adet 5 gecelik Batı Akdeniz turunu Barselona’dan başlayarak düzenleyecek. 7 gecelik Akdeniz turunda ise biniş noktası Rotterdam olacak ve devamında gemi rutin bakım için Keppel Verolme Limanı’na gidecek. Ek olarak 30 Ağustos’ta 2 gecelik Bahamalar turu yapacak olan Oasis of the Seas, 27.Ekim’de 5 gecelik bir Batı Karayipler turu yapıyor olacak.
Görüntüleme Sayısı: 145

Ad