Cuma , 8 Aralık 2023

Bana Bavulunu Göster Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim

Standart renklerden sıkılan tatilciler, American Tourister’ın kırmızı, siyah, saks mavisi, gri ve karayip mavisinden oluşan Colora III bavul koleksiyonu ile kişiliğini ifade ediyor.

Samsonite’ın bünyesine kattığı dünya devi markalarından biri olan American Tourister, Colora III koleksiyonu ile gezgincilerin aradığı dengeli fiyat ve kalite beklentisini karşılayarak, makul fiyatlarla zarif ve tam donanımlı bavullar sunuyor.

Özgür gezginciler American Tourister’ın hafif tasarımı sayesinde havayolları şirketlerinin ağır bavullar için aldığı ekstra ücretlerden kurtuluyor.

Colora III yumuşak tasarımı, sabit TSA kilidi, işlevsel taşıma kolları ve hafif olma özelliği ile tatil severlere rahat bir yolculuk sağlıyor.

American Tourister’ın Colora III serisi valizleri 299 TL’den başlayan fiyatlarla Samsonite mağazalarında ve büyük zincir mağazalarda satışa sunuluyor.

American Tourister Hakkında: 1993 yılında Samsonite tarafından satın alınan ve dünyanın en çok satan ikinci valiz markası olan American Tourister, 80 yılı aşkın bir süredir eğlenceli ve maceracı ruhu ile aktif bir şekilde dünyayı keşfetmek isteyen genç, hevesli gezgincilere ideal bavul koleksiyonları sunuyor.

Bana Bavulunu Göster Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim – Bu yazı 2014 yılının Kasım ayında yayınlanan Gezgin Dergisi’nin 93. sayısından alınmıştır.

 

Yazar : HALİT ÖMER CAMCI

Gezgin, ışık avcısı, oğlunun babası...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir