Pazar , 24 Eylül 2023

GoPro, Yeni Modeli HERO+ LCD’yi Tanıttı

Aksiyon kamerası alanında rekabet giderek artıyor. Birçok Çinli marka ile bilinen bazı firmaların bu alana giriş yapması, sektörün özelliklerini belirleyen marka olan GoPro’yu da harekete geçirdi. Geçtiğimiz aylarda HERO 4 ailesini duyuran marka, şimdi de bütünleşik olarak ekrana sahip ikinci modelini tanıttı.

gezgindergi_gopro_hero4 (1)

Haziran ayının başından itibaren satışa sunulacak olan aksiyon kamerasının ABD fiyatı 300 Dolar olarak açıklandı. Bu rakam firmanın halen satışta olan en ucuz ürünü HERO’dan 130 Dolar daha yüksek olsa da üst düzey özelliklere sahip diğer GoPro ürünlerine göre en az 100 Dolar daha ucuz. GoPro’nun en yeni modelleri olan HERO 4 ve HERO 4+ modellerinde fiyatlar 300 Dolardan başlıyor.

Yeni model, ekranı bulunan özellikle giriş seviyesi bir aksiyon kamerası isteyen kullanıcıları hedefliyor. Nisbeten uygun bir fiyatı olan ürün, bu kategorideki rakipleriyle benzer bir fiyata, ekranlı bir ürün satın alma imkanı sunuyor.

gezgindergi_gopro_hero4 (3)

 GoPro, Yeni Modeli HERO+ LCD’yi Tanıttı – Bu yazı 2015 yılının Haziran ayında yayınlanan Gezgin dergisinin 100. sayısından alınmıştır.

Yazar : GEZGİN YAZAR

Türkiye'nin Gezi, Seyahat ve Fotoğraf Dergisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir