Perşembe , 30 Kasım 2023

Seyahatler için Pratik Çözümler

Koroplast Fermuarlı ve Çift Kilitli Poşetler Seyahatler için pratik çözümler sunmaktadır.

Koroplast’ın kullanışlı, pratik ve güvenli iki yeni ürünü, fermuarlı ve çift kilitli poşetler, çok yönlü kullanımı ve ekstra güvenlik sunan özellikleriyle seyahat tutkunu gezginlerin hayatını kolaylaştırıyor.  

Çöp Torbası ve Mutfak Yardımcı Ürünleri Sektörü lideri Koroplast, inovatif ürünleriyle seyahat tutkunu gezginlerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Koroplast’ın yeni fermuarlı ve çift kilitli poşetleri, seyahat tutkunlarının ve iş nedeniyle sık seyahat edenlerin bavullarının vazgeçilmezleri arasında yer alacak.

Yeni fermuarlı ve çift kilitli poşetler ile çok parçalı özel eşyalar ve özellikle sızabilecek ürünler için güvenilir, pratik ve az yer kaplayan bir çanta görevi görüyor.

Birden çok açılıp kapanabilir fermuar ve kilitleri sayesinde pratik ve güvenilir kullanım sunan ürünlerden, çift kilitli poşet bavul içerisine konulacak sıvı ürünler için sızdırmadan saklama imkanı sunuyor. Ayrıca aynı kutu içerisinde iki farklı boya sahip. Fermuarlı poşet ise üstlendiği mini çanta görevi ile bavulların daha kolay düzenlenmesine yardımcı oluyor.

Koroplast Streç Film, gıdaların buz dolabında daha uzun süre taze kalmasını sağlar. Yiyeceklerin cins ve yapısına göre direkt olarak veya bulundukları kabın üzerine gerdirerek kaplanır. Kokuların ortama yayılmasını ve birbirine karışmasını önler, gıdalara bakteri bulaşmasını ve oluşumunu engeller.Koroplast Streç Film, gıdaların buz dolabında daha uzun süre taze kalmasını sağlar. Yiyeceklerin cins ve yapısına göre direkt olarak veya bulundukları kabın üzerine gerdirerek kaplanır. Kokuların ortama yayılmasını ve birbirine karışmasını önler, gıdalara bakteri bulaşmasını ve oluşumunu engeller.Koroplast Streç Film, gıdaların buz dolabında daha uzun süre taze kalmasını sağlar. Yiyeceklerin cins ve yapısına göre direkt olarak veya bulundukları kabın üzerine gerdirerek kaplanır. Kokuların ortama yayılmasını ve birbirine karışmasını önler, gıdalara bakteri bulaşmasını ve oluşumunu engeller.

Koroplast Hakkında:

Kalite ve teknolojisiyle tüketicilerin yaşam kalitesini yükselten Koroplast, Türk tüketicisini 80’li yıllarda ilk defa çöp torbasıyla tanıştırdı ve planlı yatırımlarıyla sektöründe her zaman ilkeleri gerçekleştirdi. Koroplast bugün çöp torbası ve buzdolabı poşeti başta olmak üzere, streç film, alüminyum folyo, kilitli poşet, fırın torbası, pişirme kağıdı, mikrodalga pişirme torbası, buz torbası ve dondurulmuş gıda torbasıyla birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerinin desteği, 34 yıllık bilgi birikimi, teknolojik donanımı, AR-GE yatırımları ve uzman satış-pazarlama kadrosu sayesinde marka haline gelen Koroplast, ilklere imza atmaya ve tüketicilerinin içlerini rahat ettirmeye devam ediyor.

Yazar : NURYA ÇAKIR

Yazar, hat sanatçısı, Gezgin Dergi editör...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir